SILVER DREAM UAB,HostNexus

2018 sausio 19 d. 13:30

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » SILVER DREAM UAB

 SILVER DREAM UAB

logo
neįvesta
Kęstučio a. 2
LT-20130 Ukmergė
Įmonės kodas: 135792314
Tel.: (607) 79991
http://info@silverdream.lt
 Spausdinti
 Įtraukti į užrašus
 Rašyti atsiliepimą
 Pranešti apie netikslumus
Platus aprašymas

Ilgalaikis ir sėkmingas bendradarbiavimas su Swarovski® kompanija įkvėpė UAB Silver Dream tikslingiau suformuoti įmonės veiklos koncepciją, padėjo sukurti įmonės vizualizaciją ir naują prekinį ženklą. UAB Silver Dream pagrindiniu partneriu juvelyrinių dirbinių gamybai pasirinko Swarovski®, kadangi šis prekinis ženklas nuo 1895 metų pabrėžia aukštą kristalų kokybę, nepriekaištingą inovatyvumą, ir yra populiarus tarp garsiausių mados ir juvelyrikos srityse dirbančių dizainerių visame pasaulyje.
Juvelyriniai dirbiniai atitinka visus tarptautinius bei Europos sąjungos reikalavimus, gamyboje naudojamas tik 925 prabos sidabras (be nikelio). Juvelyrinių dirbinių gamyba vykdoma Ukmergėje, kur nuolat palaikoma didžiausia Swarovski kristalų įvairovė Baltijos šalyse ir viena iš didžiausių įvairovių Centrinėje - Rytų Europoje. Dėl šios priežasties įmonė veikia ypatingai lanksčiai ir gali itin operatyviai pagaminti Jūsų užsakytus gaminius su bet kokia kristalų forma ar atspalviu.
UAB Silver Dream gamybą vykdo itin lanksčiai: užsakymai įprastai įvykdomi per ne ilgesnį nei 2 savaičių terminą. Užsakymų pristatymas organizuojamas pasitelkiant greituosius kurjerius (DHL), todėl pagaminta produkcija Europoje įprastai pristatoma per 2 darbo dienas, kitose šalyse esantiems klientams - per 5 darbo dienas.
UAB Silver Dream ieško ilgalaikių partnerių – įmonės gaminamos produkcijos pirkėjų ES ir tarptautinėse rinkose. Įmonė veiks itin lanksčiai, greitai ir kruopščiai vykdys Jūsų užsakymus, atsižvelgdama į Jūsų individualius pageidavimus.
Platus aprašymas Laimėti konkursai Atsiliepimai apie įmonę Teikiamos paslaugos
Siūlomos prekės Publikacijos Straipsniai Paskelbti konkursai

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
SILVER DREAM UAB