Įmonių katalogas, prekių katalogas,paslaugų katalogas,konkursai,statyba,statybos,prenumerata,statybinės medžiagos,prekyba,straipsnis,straipsniai,naujienos,infobirza,infobirža,info birza,info birža,paieška,įmonės,prekės,paslaugos,darbai,statybininkai,bendrovės,bendrovė,UAB,AB,IĮ,firma,įmonė,HostNexus

2018 vasario 17 d. 05:18

 Reklama
Reklama portale
Pradžia » Pagalba
 Pagalba

Prekių katalogas. Kas tai? Kaip naudotis?

Prekių katalogas - unikaliausia www.infobirza.lt portalo dalis. Šios sistemos pagalba tikimės sukurti išsamią įmonių siūlomų prekių duomenų bazę. Mūsų kuriamos sistemos pagrindiniai tikslai surinkti maksimaliai daugiau informacijos, tai tikimės pasiekti pasiūlydami paprastą naudotis, leidžainčią lengvai ir dažnai atnaujinti duomenis sistemą. Portalo lankytojams tai labai patogi sistema, nes Jiems jau nebereikia ieškoti įmonių, kurios "galbūt" prekiauja pageidaujama preke, čia Jūs iškart rasite kur galite nusipirkti preke, kurios Jums reikia. Taigi taupykite laiką, naudokitės "Infobirza.lt" prekių katalogu. Tikimės tapti puikiais pagalbininkais prekių tiekėjams, vadybininkams, įmonių vadovams ir visiems kam svarbu pirkti rasti optimaliausią variantą pirkimui taupant brangų laiką.

Prekių importas. Prekės į "Infobirza.lt" prekių katalogą importuojamos labai paprastai, o duomenys labai operatyviai gali būti atnaujinti reikalui esant net kelis kartus per dieną. Prekės importuojamos į sistemą įkėliant pagal tam tikras taisykles paruoštą tekstinį duomenų failą.

Prekių importo taisyklės:

Prekę aprašančių laukų paaiškinimai: Prekės kodas - jis turi būti unikalus kiekvienai prekei. Kiekvieną kartą atnaujinant prekių duomenis turi būti kiekvienai prekei naudojamas tas pats prekių kodas, kaip ir pirmą kartą importuotos prekės. Prekės pavadinimas - tai tarsi trumpa informacija apie prekę. Pavadinimas turi būti maksimaliai informatyvus bei reikšmingas. Be to jame turi atsispindėti pagrindiniai prekės techniniai duomenys. Pavadinimas turi būti rašomas vienaskaita ir neturėtų būti naudojami trumpiniai, nes paieška prekių kataloge vykdoma pagal šį pavadinimą. Siūlomas kiekis, vienetai - šiame laukelyje pateikiamas kiekis prekės vienetais, kiek pardavėjas prekių gali pasiūlyti pirkėjams (jei šį kiekį nusakyti sunku, šiame laukelyje galima įvesti žodelį "Klausti" ar pan.). Po nurodyto kiekio dedamas kablelis ir nurodomi vienetai , kuriais pateiktas siūlomas kiekis bei už kuriuos pateikiama kaina. Prekės kaina - šiame laukelyje reikia įvesti prekės kainą be PVM, po kablelio paliekant du simbolius. Valiutos nurodinėti nereikia. Visi laukai turi būti užpildyti, prekių kiekis faile yra neribojamas.

Duomenų pavyzdys:

Prekės kodas

Pavadinimas + dalis techninių duomenų

Siūlomas kiekis

Kaina

PR0012

Karštai valcuotas lakštinis plienas, 10 x 1500 x 6000 mm, pl S235J2G3/LR A

10 t.

890

Prekes "Infobirza.lt" prekių katalogui galite paskelbti užpildę Excel failą, kurį galite rasti čia...

Šį failą atsiuskite mums elektroniniu paštu: info@infobirza.lt arba pasinaudoję eksporto į tekstinį failą patarimais, konvertuokite į tekstinį failiuką ir jį savo įmonės informaciniame stende, pasirinkę meniu punktą "Prekių importas" importuokite į  sistemą.

Eksportas iš MS Excel lentelės

  1. Eksportui naudojama paprasta lentelė, be sujungtų langelių.
  2. Pažymėti lentelėje stulpelius ir eilutes, kuriuose saugomi duomenys (be stulpelių pavadinimų, stulpelių eiliškumas - kodas, pavadinimas, kiekis, kaina).
  3. Nukopijuoti duomenis į atmintį (paspaudžiant mygtuką "copy" arba klaviatūroje klavišus Ctrl ir C).
  4. Atidaryti programėlę "Notepad" (Start/Programs/Accessories/Notepad).
  5. Nukopijuoti duomenis iš atminties į "Notepad" (pasirenkant komandą Edit/Paste arba klaviatūroje klavišus Ctrl ir V).
  6. Ištrinti pabaigoje tuščias eilutes.
  7. Išsaugoti failą .txt formatu, pavadinime nepaliekant tarpų; teksto kodavimas (encoding) - UTF-8.
  8. Nusiųsti failą į serverį naudojantis pateikiama forma.

Tekstinio duomenų failo pavyzdys !

Dėmesio! Padėsime paruošti duomenų importo Excel failą iš Jūsų kainininko. 


Apie infobirza.lt

infobirza.lt tai naujas internetinis projektas, galintis pasiūlyti klientams visą eilę įvairiausių paslaugų. Šiame puslapyje teikiamos paslaugos pradedant išsamiu įmonių katalogu ir baigiant užsiprenumeruotų pranešimų gavimu apie naujai paskelbtus konkursus. Gausybė paslaugų, jų pritaikymo lankstumas ir galimybės, bei kai kurių paslaugų unikalumas įgalina mūsų vartotojus gauti aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų pagrindinis tikslas suteikti Jums reikalinga informaciją laiku, lengvai suprantamu pavidalu ir sutaupant brangų Jūsų laiką.

Įmonių katalogas

Paieška

Tinklapyje išskirtos trys paieškos rūšys, tai: Greita paieška, Detali paieška bei paieška veiklų klasifikatoriaus pagalba. Įmonių paieškos langas yra visada pasiekiamas šoniniame meniu pasirinkus punktą "Įmonės" arba "Pradžia". Įmonių paieškos langas matomas pradiniame portalo puslapyje. "Greitoji paieška" rekomenduojama, kai nėra reikalinga informacijos filtracija ir paieška vykdoma pagal pavadinimą ar raktinį žodį. Reikalui esant suteikiama galimybė filtruoti rezultatus pagal miestą ar rajoną. "Detali paieška" yra kur kas išsamesnė. Čia galima ieškoti pagal pavadinimą, įmonės kodą, adresą, raktinius žodžius. Taip pat suteikiamos didesnės rezultatų filtravimo galimybės. Detaliojoje paieškoje galima pasirinkti, kad būtų rodomos įmonės, kurios turi elektroninį paštą, www svetainę, nuorodą į žemėlapį ar pasirinkti kokiame mieste yra įsikūrusi ieškoma įmonė. Tai Jūs galite padaryti pasirinkdami miestą ar rajoną iškrentančiame meniu. Na ir trečias paieškos būdas, tai įmonių paieška pagal veiklą. Visos įmonės yra klasifikuojamos pagal jų vykdomą veiklą. Portalo įmonių veiklų sąrašas yra nuolat atnaujinamas ir pildomas. Paiešką klasifikatoriuje pagreitina populiariausių klasių išrinkimas ir pateikimas pradžioje.

Nesvarbu koks paieškos būdas naudojamas, Jūs visada galite pasirinkti kaip pateikti rezultatus ekrane. Duomenys gali būti pateikiami dviem būdais: lentele arba vizitinės kortelės formatu. Taip pat galima pasirinkti po kiek įmonių rodyti viename puslapyje, galimi variantai: 10, 15, 20, 25 įrašai

Svarbu: įvedant įmonės duomenis būtina nurodyti raktinius žodžius. Raktinius žodžius reikia parinkti tokius, kad įvedus jūsų norimus žodžius įmonė butų rodoma paieškos rezultatuose. Pvz: jei įmonė užsiima šildymo sistemomis ir nori buti randama įvedus paieškoje "šildymas" raktiniai žodžiai turi buti: "šildymas sistemos" ir panašūs. Be to raktiniai žodžiai turėtu kuo geriau atspindėti įmonės veiklą.

Rezultatų rodymas

Nustačius paieškos kriterijus ir paspaudus mygtuką ieškoti ekrane pateikiami užklausos rezultatai. Galimi du rezultatų pateikimo būdai: "Vizitinės kortelės" formatu arba "lentele". Pasirinkus "Vizitinės kortelės" formatą pateikiama tokia informacija: įmonės logotipas (jei yra), pavadinimas, adresas, bendri įmonės kontaktai, bei mygtukai leidžiantys įmonę pažymėti, peržiūrėti platesnę informaciją apie įmonę bei parašyti atsiliepimą apie įmonę. Pasirinkus duomenis pateikti "Lentele" ekrane pateikiama tokia informacija: pavadinimas, gatvė (kaimas), miestas/rajonas, elektroninio pašto adresas (jei yra), telefonas bei www svetainė (jei yra). Kai rezultatai pateikiami "lentele" juos galima rikiuoti pagal įmonės pavadinimą ir miestą ar rajoną.

Norint peržiūrėti platesnę informaciją apie įmonę, reikia paspausti įmonės pavadinimą arba specialią nuorodą/mygtuką "Plačiau apie įmonę". Plačiąją informaciją apie įmonę sudaro: įmonės pavadinimas, įmonės kodas, adresas, bendri įmonės kontaktai, kiti įmonės kontaktai (galima paskelbti neribotą kiekį įmonės kontaktų, kuriuos sudaro: įmonės atstovo vardas, pavardė, pareigos, telefonas, faksas, mobilus telefonas, el.paštas), www svetainė, įmonės vieta žemėlapyje, logotipas, svarbi įmonės informacija, laimėti konkursai, trumpas įmonės aprašymas, platus įmonės aprašymas - istorija, įmonės siūlomos prekės, įmonės siūlomos paslaugos, paskelbti konkursai, publikacijos apie įmonę, straipsniai. Jei įmonė yra filialas ar motininė įmonė jos informaciniame stende galima rasti informaciją apie kitus tos įmonės filialus ar motininę įmonę (jei filialas). Registruoti sistemos vartotojai gali palikti atsiliepimus apie įmonę, kurie bus griežtai kontroliuojami ir į puslapį pateks tik patikrinus jų teisingumą ir patvirtinus sistemos administratoriui.

Prekių katalogas

Tai katalogas apjungiantis daugybės įmonių prekių katalogus. Mes siekiame sukurti centralizuotą informacijos apie prekes sistemą, kuri būtų puikus pagalbininkas, vadybininkams, tiekėjams, vadovams ir kitiems kas nori pirkti ir nori rasti tinkamiausią pardavėją, tai taip pat puiki vieta parduoti savo prekes. Informacija apie įmonės prekes pateikiama dvejopai. Ją galima rasti jei įmonė yra užsisakiusi šia paslaugą, jos prekės yra matomos peržiūrint įmonės informaciją, taip sukuriamas tarsi tos įmonės prekių katalogas "infobiržoje". Tačiau pagrindinis šios sistemos akcentas, tai centralizuota, apimanti visas sistemoje esančias ir užsisakiusias šia paslaugą įmones. Visa informacija apie prekes pateikiama klasifikuota, taip pat yra paieškos galimybė. Apie prekę pateikiama tokia informacija: pavadinimas, siūlomas kiekis, kaina, kas prekę parduoda, aprašymas bei nuotrauka (jei yra). Duomenys apie prekes importuojami iš tekstinių failų. Sistema suprojektuota taip, kad galimas operatyvus didelių kiekių duomenų atnaujinimas. Kataloge yra prekių paieškos galimybė. Pageidaujamą rekę galima rasti pagal pavadinimą arba prekių klasifikatoriaus pagalba. Gautus rezultatus galima filtruoti pagal pardavimo vietą. Kiekvieą prekę (gali būti ir iš kelių paieškos rezultatų) vartotojas gali įtraukti į "Vartotojo užrašus".  Įtraukian į užrašus prie kiekvienos prekės galima parašyti komentarą apie ją, kuris bus matomas atspausdinus pasirinktų prekių sąrašą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šios paslaugos panaudojimą ir administravimą kreipkitės į "infobirza.lt" administraciją. Išsamias konsultacijas sistemos administracija teikia kiekvienai įmonei užsisakiusiai šią paslaugą.

Paslaugų katalogas

Lygiai taip kai ir prekių kataloge informacija apie įmonių teikiamas paslaugas pateikiama klasifikuota ir išsami. Yra paieškos galimybė. Apie paslaugas pateikiama tokia informacija: pavadinimas, atlikimo vieta, kas atlieka, kaina, aprašymas. Tiek peržiūrint įmonės teikiamas paslaugas jos stende, tiek peržiūrint rastas "Paslaugų kataloge" jas galima įtraukti į "Vartotojo užrašus". Visa informacija apie paslauga bei Jūsų komentaras saugoma vartotojo krepšelyje. Taip Jūs galite susidaryti visų jus dominančių Įmonių, prekių bei paslaugų sąrašą. Visas paslaugas galima pristatyti naudojant videoklipus, pakanka įdėti HTML kodą su nuorodą į video failą. Esant norui, bet nežinant kaip tai atlikti, tuo gali pasirūpinti portalo administratorius. Tereikia kreiptis elektroniniu pašt: info@infobirza.lt  arba skambinti į reklamos skyrių.

Naujos įmonės registracija

Registracija vykdoma dešiniajame šoniniame meniu pasirinkus punktą "Registracija". Visa įmonės registracija vykdoma keliais žingsniais. Pirmame žingsnyje tikrinama ar Jūsų įmonė dar nebuvo įvesta, tuo tikslu Jūs turite įvesti savo įmonės kodą arba pavadinimą. Jei Jūsų (ar panašios įmonės) sistemoje dar nėra, Jums bus rodoma informacijos pildymo forma. Jei tokia įmonė egzistuoja ar pagal pavadinimą yra panašių, Jūs ekrane matysite jų sąrašą. Jei tarp jų yra Jūsų įmonė, spauskite mygtuką "Pasirinkti", jei nėra - spauskite mygtuką "Registruoti". Na jei atsitiko taip, kad Jūsų įmonė jau yra mūsų sistemoje, Jūs galite pakartotinai gauti prisijungimo duomenis elektroniniu paštu arba remdamiesi pateiktomis instrukcijomis, prisijungimo duomenis gauti kitais būdais (faksu/telefonu). Prisijungimo duomenys Jums bus reikalingi įmonės informacijos atnaujinimui/redagavimui. Jei Jūs norite registruoti įmonės filialą šiame žingsnyje pasirinkite mygtuką "Registruoti naują filialą". Sekančiame žingsnyje užpildykite formą. Prašome ją užpildyti atidžiai, nes duomenys nebus tikrinami (tik sutvarkomas jų rodymas), todėl tai gali sukelti problemų Jūsų klientams rasti Jus. Po formos pildymo Jums išsiunčiamas elektroninis laiškas su prisijungimo duomenimis (jei bent vienas elektroninis paštas buvo nurodytas), o taip pat prisijungimo duomenys parodomi puslapio lange. Suvedę prisijungimo duomenis Jūs iškart galite koreguoti informaciją, pasinaudoti kitomis nemokamomis portalo paslaugomis arba užsisakyti papildomų paslaugų. Daugiau apie paslaugų užsakymą skyrelyje "Paslaugų užsakymas".

Informacijos redagavimas

Informacija apie savo įmonę galite redaguoti pasirinkę meniu punktą "Informacijos redagavimas". Norint redaguoti informaciją reikia prisijungti prie sistemos, tai daroma įvedant Jums elektroniniu paštu (ar kitu būdu) atsiųstus prisijungimo duomenis ir paspaudžiant mygtuką "Prisijungti". Apie sėkmingą prisijungimą galite spręsti iš rodomo Jūsų įmonės pavadinimo viršutiniame dešiniajame puslapio kampe (virš laikrodžio). Prisijungus taip pat atsiranda papildomas meniu kairėje puslapio pusėje. Šiame meniu rodomos visos užsakytos ir veikiančios paslaugos, kurias Jūs galite redaguoti. Meniu punkto "Įmonės stendas" paspaudimu galite pažiūrėti, kaip jūsų įmonės informacija yra pateikiama portalo vartotojams. Norėdami užsisakyti papildomas paslaugas Jūs turite pasirinkti punktą "Užsakymai" ir pasirinkę paketą su Jus dominančiomis paslaugomis, užsisakote jas. Išankstinę sąskaitą su mokama suma Jūs galite peržiūrėti iškart. Kai tik apmokėsite sąskaitą ir kai apie tai gausime pranešimą iš banko (paprastai 1-2 d.d.)  aktyvuosime paslaugas ir apie tai informuosime Jus elektroniniu paštu (jei jis buvo nurodytas). Dar kartą prisijungę prie savo vartotojo srities Jūs jau galėsite naudotis naujomis, užsakytomis paslaugomis.

Paslaugų užsakymas

Užsiregistravę infobirza.lt sistemoje, Jūs iškart gaunate prisijungimo prie vartotojo srities duomenis. Užregistravus įmonę, jai priskiriamas standartinis, visada nemokamas, paslaugų paketas. Norėdami pasinaudoti platesnėmis portalo galimybėmis turite užsisakyti papildomas paslaugas, tai daroma meniu punkto "Užsakymai" paspaudimo pagalba. Šioje srityje Jūs galite matyti visą Jūsų užsakymų sarašą, kuriame galima peržiūrėti sąskaitos statusą, galiojimą bei peržiūrėti ir atsispausdinti išankstinę sąskaitą. Užsisakant paslaugas pirmiausia pasirenkamas paslaugų paketas, kuris labiausiai atitinka Jūsų poreikius. Jei norite individuolaus paslaugų paketo (kokiomis paslaugomis naudotis pilnai galite pasirinkti patys) pasirinkite paketą "Individualus paketas" ir išsirinkite norimas paslaugas. Prie kiekvienos paslaugos rodoma ar ji jau užsakyta ar ne.

Dėmesio! Prieš patvirtindami užsakymą patikrinkite ar teisingai nuodytas sąskaitos galiojimo laikas. 

<<< Į kitus Jums kilusius klausimus Jums mielai atsakys "Infobirza.lt" administracija: info@infobirza.lt>>>

Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Įmonių katalogas, prekių katalogas,paslaugų katalogas,konkursai,statyba,statybos,prenumerata,statybinės medžiagos,prekyba,straipsnis,straipsniai,naujienos,infobirza,infobirža,info birza,info birža,paieška,įmonės,prekės,paslaugos,darbai,statybininkai,bendrovės,bendrovė,UAB,AB,IĮ,firma,įmonė