Straipsniai statybos tematika,HostNexus

2018 vasario 17 d. 05:17

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsniai

 Straipsniai
Pateikiama 1-10 iš 156 rastų straipsnių:

Pamatų hidroizoliacija kitaip

 Dauguma pamatinių konstrukcijų yra betoninės ir vienas pirmų klausimų statant namą būna kaip užtikrinti kad vanduo nepatektų į patalpas rūsyje. Pamatinių konstrukcijų patikima hidroizoliacija svarbi dar ir dėl to, kad su vandeniu į betoną patenka agresyvūs chemikalai kurie sukelia armatūros koroziją, betonas yra ir rezultate tai gali atsiliepti konstrukcijos stabilumui. Plačiau »

Kviečia “Baltijos miškai 2015”

Pirmą kartą atviroje vietovėje, – parke,  Kauno simfoninio orkestro atliekama Mikalojaus
Konstantino Čiurlionio simfonija „Miške“, parodomosios pjūklininkų varžybos, miškininkų ralis, vaizdinės konsultacijos, kaip tinkamai sutvarkyti sodybos aplinką ar įsirengti spanguolyną – tai tik dalis tarptautinės miškininkystės parodos „Baltijos miškai 2015“ naujovių. Plačiau »

SEPTONIC - enziminis irimo procesų aktyvatorius nuotekoms

Daugumoje kaimo vietovių, o ir kai kuriuose miestų rajonuose kur neįmanoma naudotis miesto kanalizacijos privalumais tenka įrenginėti vietinius nuotekų valymo įrengimus arba nuotekų rezervuarus iš kurių periodiškai nuotekos išvežamos. Norint kad nuotekų rezervuarai maksimaliai efektyviai veiktų, reikalinga naudoti bakterijas arba fermentus kurie suaktyvintų nuotekų skaidymą, kadkietosios dalelės maksimaliai nusėstų į rezervuaro dugną. Plačiau »

Betoninių pamatų hidroizoliavimas kristalizacijos būdu

Nesvarbu ar tai būtų giliai po žeme ar paviršiuje esanti konstrukcija visuomet kyla problemų dėl vandens hidrostatinio slėgio poveikio sukeltų prabėgimų. Netinkama hidroizoliacija, įtrūkimai, sujungimų nesandarumai tai problemos dėl kurių pradeda irti konstrukcija, atsiranda prabėgimai į statinio vidų. Plačiau »

Šiuolaikinis teisininkas

Gyvendami visuomenėje, mes kiekvieną dieną susiduriame su kitais asmenimis, mus sieja teisės ir pareigos vieni kitiems. Nuo to, kaip asmuo atlieka savo pareigas priklauso visos visuomenės gerovė. Teisė yra tai, kas padeda skirtingiems asmenims derinti savo norus ir interesus. Visuomenei keičiantis atsiranda vis naujų sričių, kurios reguliuojamos, ar turėtų būti reguliuojamos teisės normomis. Plačiau »

Akvariumas gali teikti ir praktinę naudą

Akvariumas-bokštas, kolona, staliukas-akvariumas, burbuliukų sienelės, kriokliai, fontanai vis dažniau tampa originalia interjero puošmena. Įdomu tai, kad šios vandens skulptūros turi ir praktinės naudos. Niekam nėra naujiena, kad akvariumai su žuvimis ir koralais, vandens sienelės, kriokliai padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti. Plačiau »

Vandens sienelės – originalu, žaisminga ir praktiška

Vandens sienelės, kriokliai, kolonos, staliukai ir kitos vandens skulptūros gali būti ne tik interjero puošmena, bet ir atlikti ne vieną naudingą funkciją. Vandens sienelėmis galima padalinti didelę erdvę į mažesnes, jaukesnes patalpas. Jos tarsi meno kūriniai, mat kiekvieną jų dekoruoja dailininkai profesionalai. Plačiau »

Ar verta investuoti į darbuotojų saugą ir sveikatą bei darbo kultūrą?

Mirtinų ir sunkių nelaimingų atsitikimų skaičius mūsų šalyje nemažėja. Valstybinė darbo inspekcija (VDI) skelbia, kad daugėja nubaustųjų už pažeidimus darbe (2007 m. 1 988 atvejai, skirtų baudų suma – 1 862 805 litai), apie netinkamą saugą nuolat kalba profesinių sąjungų atstovai. Tačiau situacija Lietuvoje lieka vieną iš blogiausių visoje Europos Sąjungoje. Plačiau »

STEICO

STEICO – ekologiski silumos izoliacijos produktai is medzio plauso, taip patikimi konstrukciniai elementai STEICO JOIST ir STEICO WALL. STEICO gaminiu gama skirta muriniams ir mediniams pastatams, jie puikiai tinka tiek statant naujus, tiek renovuoti senus pastaus.
Sunku įsivaizduoti namuose langą be palangės. Atsikraustę į naują būstą ar galvodami apie jį, keisdami langus nekreipiame dėmesio į palanges. Tik vėliau suvokiame jų grožio ir patogumo svarbą.

Ar žinote, kad palangės gali būti ne tik iš plastiko ar medžio drožlių plokštės? Europoje populiariausios palangės iš lieto akmens. Plačiau »

Puslapiai:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Straipsniai statybos tematika