Straipsniai statybos tematika,HostNexus

2018 sausio 19 d. 13:33

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsniai

 Straipsniai
Pateikiama 91-100 iš 156 rastų straipsnių:

Efektyvi ir ekonomiška pelėsinių dėmių kontrolė

Arch Timber Protection ištobulino paprastu mirkymo būdu naudojamą „Antiblu Select“. Šis produktas apsaugo neseniai nukirstus rąstus ar supjaustytas lentas nuo mėlynavimo ir pelėsių. O mediena nekeičia spalvos ir nepraranda fizinių savybių.  Medžiai yra ypatingai efektyvūs gamintojai, gaminantys medieną tik iš oro, vandens ir saulės spindulių. Plačiau »

Arch Timber Protection produktas yra Tanalith E – ilgalaikės apsaugos impregnantas

Jis pasižymi ypatingu efektyvumu ir naudojimo principu. Mediena, kurią norima apsaugoti, įdedama į pramoninio impregnavimo cilindrą. Pradžioje cilindre palaikomas vakuumas, paskui pripilama specialaus antiseptiko ir įjungiamas hidraulinis spaudimas, sukeliantis slėgį. Vėliau skystis išpilamas ir mediena kelias minutes pakartotinai laikoma vakuume. Plačiau »

Medienos apsauga šešiasdešimčiai metų

Mūsų proseneliai, dar palyginti ne taip seniai savo būstų statybai dažniausiai rinkdavosi medinius rastus. Rodos, stovėdavo namai kelias dešimtis metų ir nepūdavo, o dabar pasistatai kieme medinį suoliuką ir po poros metų jau apipuvęs. Kuo gi skiriasi dabartinis statybai naudojamas medis nuo senoviškojo? Skirtumas tas, kad anksčiau statyboms atrinkdavo medžius su kuo didesne kieta dalimi, o dabar naudoja bet kokį. Plačiau »

Trumpai apie vėdinimą i oro kondicionavimą

Vėdinimo objektas yra savotiškas — nematomas, neapčiuopiamas, bet visur esantis oras, kurio svarba, kaip ir sveikatos stoka, suvokiama tik tada, kai tyro oro ima trūkti. Vėdinimą galima laikyti deramai sutvarkytu, kai jis atitinka du pagrindinius reikalavi­mus: pirma, žmogus turi dirbti ir ilsėtis švariame ir pakankamai šiltame ore ir, antra, oro tiekimui ir paruošimui turi pakakti minimalaus energijos kiekio. Plačiau »

Generalinio rangovo duona - nesprangi ir soti

Kauno UAB "Energetikos linijos", šiluminės energetikos sistemų projektuotoja, pastaraisiais metais smarkiai ūgtelėjo- įmonę kelia stambūs iš Ignalinos atominės elektrinės uždarymo fondo. "Šiemet įmonės apyvarta šoktelės beveik pusantro karto ir pasieks 2 mln. Lt, - prognozuoja Saulius Akelaitis, UAB ""Energetikos linijos" (EL) direktorius. Plačiau »

Išorės sienų apšiltinimo sistemos

Energijos kainos pastoviai kyla, todėl vis aktualesniais tampa klausimai: Kaip sumažinti energijos sunaudojimą? Ar yra taupymo galimybė? O atsižvelgiant į tai, kad didžiausias energijos kiekis sunaudojamas šildymui, tikslingiausia sprendimo ieškoti būtent šioje srityje. Daugumoje individualių ir stambiaplokščių namų daug šilumos prarandama dėl nepakankamo sienų šilumos izoliavimo. Plačiau »

Gipsinių blokelių pertvaros

Šiuolaikinėje statyboje reikalingos aukštos kokybės medžiagos, kurios atitiktų klientų poreikius. UAB “ Resera ” siūlo aukščiausios kokybės gipsinius pertvarų blokelius “ORTH-GIPS”. Žemiau yra pateikta keletas sienų pertvarų privalumų, bei pagrindinės savybės kodėl verta rinktis gipsinius pertvarų blokelius “ORTH-GIPS”. Plačiau »

BROLIO blokeliai - aktualus ekonomiškas pasiūlymas

2005 metais metais AB “Aksa” pristatyta statybų rinkos naujovė - betoniniai “BROLIO” blokeliai pamažu tampa daugelio vertinama statybinių medžiagų alternatyva. Nepralenkiami tvirtumu, itin tikslių matmenų blokeliai stebina ir palankia kaina.   Itin palanki BROLIO blokelių kaina nenuvils ieškančių ekonomiškų statybinių medžiagų. Plačiau »

StoClimasan Color - Kvapus naikinantys vidaus dazai is vokiecių koncerno STO !

UAB „HOTA“ pristato naujieną interjero dažų rinkoje – aktyvius dažus, kurie valo užterštą orą! Interjero dažų „Sto Climasan Color“ sudėtyje yra fotokatalizatorinių pigmentų, kurie esant natūraliam ar dirbtiniam apšvietimui, skaido ore esančias organines medžiagas – cigarečių dūmus, virtuvės kvapus ir pan. Plačiau »

Statybų monitoringas - nauja Ober-haus paslauga

Statybų monitoringas Lietuvoje – dar naujovė Bankininkų abejones, ar statybų bendrovės tinkamai naudoja suteiktus kreditus, gali padėti išsklaidyti nepriklausomas viso statybų proceso prižiūrėtojas. Statybų monitoringas – pasaulyje populiari paslauga, kurią siūlo nekilnojamojo turto agentūros. Lietuvoje ši paslauga – tik įsibėgėjanti naujovė. Plačiau »

Puslapiai:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Straipsniai statybos tematika