Keisdami langus nepamirškite palangių. Kitoks sprendimas – palangės iš lieto marmuro.,HostNexus

2018 sausio 17 d. 07:05

 Reklama
Reklama portale

Pradžia » Straipsnių sąrašas » Keisdami langus nepamirškite palangių. Kitoks sprendimas – palangės iš lieto marmuro.

 Keisdami langus nepamirškite palangių. Kitoks sprendimas – palangės iš lieto marmuro.

Keisdami langus nepamirškite palangių. Kitoks sprendimas – palangės iš lieto marmuro.

"AKMETA" prekybos ir amatų gildija
2011.07.06

Sunku įsivaizduoti namuose langą be palangės. Atsikraustę į naują būstą ar galvodami apie jį, keisdami langus nekreipiame dėmesio į palanges. Tik vėliau suvokiame jų grožio ir patogumo svarbą.

Ar žinote, kad palangės gali būti ne tik iš plastiko ar medžio drožlių plokštės? Europoje populiariausios palangės iš lieto akmens. Gamintojai ir klientai šias palanges vadina labai įvairiai: dirbtinio ar lieto marmuro, sintetinio akmens ir kt. Jų sudėtis - natūralus maltas marmuras (70-90 proc.) ir rišamoji medžiaga - poliestero dervos. Tai ekologiškas produktas. 100 proc. tinkamas perdirbimui.

Pagal fizines ir estetines savybes lietas marmuras (dirbtinis akmuo) nenusileidžia natūraliam, o dažnai ir pranoksta jį tvirtumu ir pritaikymo galimybėmis. Jis atsparus cheminėms medžiagoms, buitiniams skysčiams, gerai sulaiko šilumą ir kainuoja gerokai mažiau negu marmuras ar granitas. Vieno bėginio metro kaina - nuo 56,99 Lt.

Tai vienintelė rinkoje palangėms naudojama medžiaga nereikalaujanti jokios papildomos priežiūros, o estetinė išvaizda ir praktiškumas viršija lūkesčius. Palangės nesideformuos nuo temperatūrų pokyčio, nepatamsės, neišbluks nuo tiesioginių saulės spindulių, nepasidengs dėmėmis nuo išpiltų buitinių skysčių, neskils dėl atsitiktinių smūgių, neliks žemių ir gėlių laistymo pėdsakų.

Dėl antibakterinio paviršiaus palangės rekomenduojamos patalpose kur yra vaikų, alergiškų žmonių, įstaigose, kuriose reikalaujama nepriekaištinga švara ar padidinta sanitarinė rizika: vaikų darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, ligoninės, prekybos centrai, senelių namai, viešojo maitinimo įstaigos, parduotuvės, laboratorijos ir kt.

Lieto marmuro palangės buvo sukurtos prieš 15 metų klientams apdailoje ieškantiems elegantiškų, estetinių, ilgalaikių ir patvarių sprendimų. Jos puikiai dera ir prie modernaus, ir prie klasikinio interjero. Savo išvaizda, techninėmis charakteristikomis, atitikimu šiuolaikiniams higienos reikalavimams užkariavo Europos rinką ir plačiai naudojamos gyvenamojoje aplinkoje, bankuose, biuruose, viešbučiuose, laboratorijose, kituose visuomeninės paskirties įstaigose.

 

Lauko palangės "LINEA" dailios, tvirtos ir ilgaamžės. Tai ilgalaikis apdailos sprendimas. Jos patvarios temperatūrų pokyčiams, solidžiai atrodo ir neįprastos akiai - tikrai atkreips praeivių dėmesį, o praktiškumu ilgai džiugins šeimininkus. Jos nereikalauja jokios priežiūros, nerūdyja, nereikia perdažyti, neblunka nuo saulės spindulių, lengvai montuojamos, o svarbiausia - Jūsų nežadins ir neerzins krentančių lietaus lašų monotoniškas barbenimą.

Nuo šiol asortimentas papildytas „Basic Line" - pusiau matinio, grubaus, sendinto paviršiaus lieto marmuro palangėmis vidaus apdailai.

Palangių kainas ir spalvų gamą rasite interneto puslapyje www.palanges24.lt

 Reklama
Naujienos

Naujos įvestos įmonės:

SENOJI LENTPJŪVĖ UAB
FORTUSA UAB

TECHNOLOGIJA UAB

EGO GRUPĖ UAB


Informaciją atnaujino:

CLEAN SOLUTIONS UAB
ELEKTROBALT UAB

SILVER DREAM UAB

DSP Plius UAB

IREMAS UAB

STATYBŲ PRIZMĖ UAB
Kontaktai
"Infobirza.lt"
UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192
LT-44151 Kaunas
info@infobirza.lt
tel. 8-37 330686

Reklama

Reklama portale

© 2004 UAB "Vizgintos Statyba". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Noratus
Keisdami langus nepamirškite palangių. Kitoks sprendimas – palangės iš lieto marmuro.